Způsoby platby

Způsob platby zvolí zákazník v procesu zadání objednávky z nabízených možností. Platební možnosti se mohou lišit s ohledem na typ zboží, způsobu dodání, cenu zboží či kategorii zákazníka; úhrada zboží ve lhůtě splatnosti po dodání (na fakturu) je možná jen u zákazníků s uzavřenou rámcovou smlouvou o dodávkách zboží.

Daňový doklad na přijatou platbu je vystavován vždy po přijetí platby a zasílán e-mailem, v případě úhrady při převzetí zboží na prodejně může být vydán fyzicky se zbožím.


Platba předem na účet

Platba předem na účet může být provedena bankovním převodem anebo prostřednictvím platební brány. Platební údaje jsou sdělovány v procesu přijetí objednávky či v potvrzujícím e-mailu, jako variabilní symbol je nutné uvést číslo objednávky. Při platbě zboží předem na účet může být poskytnuta sleva z ceny zboží. Veškeré lhůty k dodání zboží běží od přijetí platby. Mezi přijetím objednávky a přijetím platby může výjimečně dojít k událostem, které budou mít vliv na možnosti dodání zboží. Není-li zboží uhrazeno do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, může být objednávka zrušena, a to i bez předchozího vyrozumění zákazníka.


Online platba při přijetí objednávky

Při přijetí objednávky může být zboží uhrazeno platební kartou či jinou metodou dostupnou podle nabídky platební brány e-shopu. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a e-shop k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.


Platba při převzetí zboží na prodejně

Při platbě zboží při převzetí musí být celá cena zboží uhrazena v hotovosti nebo platební kartou před převzetím zboží na prodejně. Úhrada a převzetí části objednávky je možná jen po předchozím odsouhlasení.


Platba dobírkou

Při platbě zboží dobírkou musí být celá cena zboží uhrazena v hotovosti nebo platební kartou (podle možností přepravní služby) při převzetí zboží od přepravce. Úhrada a převzetí části objednávky je vyloučena.  Platba dobírkou podléhá obvykle zpoplatnění paušální částkou, která se může lišit podle objemu či obsahu objednávky.

Načítám, prosím vydržte...